Eredivisie Gemengd

01-06: Uitslagen speeldag 4

Bekijk hier alle uitslagen van de vierde speeldag van de Eredivisie Gemengd.

naaldwijk 1 – de metselaars 1 (6-2)

DE1: Sviatlana Pirazhenka – Eva Vedder: 7-6 4-6 2-10

DE2: Sarah Gronert – Janneke Wikkerink: 6-2 7-6

HE1: Jelle Sels – Michiel de Krom: 6-1 6-7 10-8

HE2: Sebastian Fanselow – Roy de Valk: 7-5 6-2

DD: Sviatlana Pirazhenka/Michaella Krajicek – Eva Vedder/Janneke Wikkerink: 6-7 6-2 10-8

HD: Sebastian Fanselow/Jasper Smit – Michiel de Krom/Jesper de Jong: 6-3 3-6 16-14

GD1: Michaella Krajicek/Jelle Sels – Erika Vogelsang/Roy de Valk: 6-1 6-2

GD2: Sarah Gronert/Jasper Smit – Janneke Wikkerink/Jesper de Jong: 4-6 4-6

 

leimonias 1 – rapiditas 1 (8-0)

DE1: Valentyna Ivakhnenko – Laura Pous-Tio: 6-3 3-6 10-5

DE2: Katarzyna Piter – Jutte van Hansewyck: 6-0 6-1

HE1: Tim van Rijthoven – Miliaan Niesten: 6-4 6-1

HE2: Ryan Nijboer – Mick Veldheer: 6-2 6-2

DD: Valentyna Ivakhnenko/Katarzyna Piter – Jutte van Hansewyck/Eva Wacanno: 6-0 6-2

HD: Tim van Rijthoven/Bart Stevens – Miliaan Niesten/Sidney de Boer: 6-3 3-6 10-7

GD1: Rosalie van der Hoek/Ryan Nijboer – Eva Wacanno/Sidney de Boer: 7-5 3-6 10-6

GD2: Stephanie Visscher/Bart Stevens – Jutte van Hansewyck/Mick Veldheer: 6-2 6-2

01-06: Uitslagen speeldag 4

Schoonderbeek Bouw ALTA 1 – lexence zandvoort 1 (3-5)

DE1: Bibiane Schoofs – Lesley Kerkhove: 6-2 6-4

DE2: Nina Kruijer – Quirine Lemoine: 6-3 6-3

HE1: Alban Meuffels – Scott Griekspoor: 7-6 4-6 2-10

HE2: Nick van der Meer – Yannick Mertens: 7-6 6-4

DD: Nina Kruijer/Nicole Thijssen – Quirine Lemoine/Arianne Hartono: 0-6 4-6

HD: Antal van der Duim/Nick van der Meer – Scott Griekspoor/Botic van de Zandschulp: 6-7 2-6

GD1: Bibiane Schoofs/Antal van der Duim – Lesley Kerkhove/Botic van de Zandschulp: 4-6 4-6

GD2: Nina Kruijer/Ruben Konings – Arianne Hartono/Scott Griekspoor: 3-6 2-6

salland/bouwmanagement monel 1 – leeuwenbergh 1 (2-6)

DE1: Annelou Nab – Marina Melnikova: 2-6 1-6

DE2: Marwa Hakimi – Malene Helgo: 1-6 2-6

HE1: Stephan Gerritsen – Niels Lootsma: 2-6 6-4 10-8

HE2: Maikel Borg – Jeroen Vanneste: 2-6 5-7

DD: Annelou Nab/Nicola Greuer – Marina Melnikova/Annick Melgers: 7-5 6-2

HD: Stephan Gerritsen/Maikel Borg – Sander Arends/David Pel: 4-6 1-6

GD1: Nicola Geuer/Stephan Gerritsen – Marina Melnikova/Sander Arends: 2-6 2-6

GD2: Annelou Nab/Maikel Borg – Niels Lootsma/Malene Helgo: 3-6 3-6

Wij gebruiken cookies om het gebruik van onze website te vergemakkelijken / uw instellingen en voorkeuren te onthouden. Klik hier voor meer informatie over het gebruik van cookies.z