Eredivisie Gemengd

06-06: Uitslagen speeldag 7

Bekijk hier alle uitslagen van de zevende en laatste speeldag van de Eredivisie Gemengd.

Leeuwenbergh 1 – Rapiditas 1 (5-3)

DE1: Lara Salden – Polina Leykina: 4-6 2-6

DE2: Malene Helgo – Chayenne Ewijk: 1-6 4-6

HE1: Jeroen Vanneste – Igor Sijsling: 7-6 (1) 6-1

HE2: Niels Desein – Mick Veldheer: 6-2 6-4

DD: Dominque Karregat/Sem Wensveen – Chayenne Ewijk/Eva Wacanno: 7-5 6-2

HD: David Pel/Sander Arends – Igor Sijsling/Miliaan Niesten: 6-3 6-7 (4) 10-6

GD1: Jeroen Vanneste/Malene Helgo – Miliaan Niesten/Eva Wacanno: 6-2 6-3

GD2: Sander Arends/Sem Wensveen – Igor Sijsling/Chayenne Ewijk: 6-7 1-4 opgave

 

Naaldwijk 1 – Leimonias 1 (5-3)

DE1: Sviatlana Pirazhenka – Elitsa Kostova: 6-2 4-6 7-10

DE2: Michaëlla Krajicek – Katerzyna Piter: 3-6 1-6

HE1: Robin Haase – Zizou Bergs: 7-6 (2) 6-2

HE2: Sebastian Fanselow – Ryan Nijboer: 3-6 6-3 7-10

DD: Michaëlla Krajicek/Elyne Boeykens – Valentyna Ivakhnenko/Katerzyna Piter: 6-4 1-6 10-8

HD: Robin Haase/Arko Zoutendijk – Zizou Bergs/Bart Stevens: 7-6 (1) 6-3

GD1: Jelle Sels/Michaëlla Krajicek – Ryan Nijboer/Rosalie van der Hoek: 6-4 4-2 opgave

GD2: Sebastian Fanselow/Elyne Boeykens – Bart Stevens/Stephanie Visscher: 6-3 6-0

 

04-06: Nabeschouwing speeldag 7

Lexence Zandvoort 1 – De Metselaars 1 (5-3)

DE1: Cindy Burger – Eva Vedder: 7-5 7-5

DE2: Arianne Hartono – Janneke Wikkerink: 6-3 5-7 10-6

HE1: Yannick Mertens – Jesper de Jong: 4-6 3-6

HE2: Botic van de Zandschulp – Roy de Valk: 6-1 2-6 3-10

DD: Danielle Harmsen/Quirine Lemoine – Erika Vogelsang/Liv Geurts: 6-1 6-1

HD: Scott Griekspoor/Botic van de Zandschulp – Jesper de Jong/Michiel de Krom: 6-2 2-6 10-8

GD1: Yannick Mertens/Arianne Hartono – Roy de Valk/Erika Vogelsang: 6-3 6-0

GD2: Scott Griekspoor/Danielle Harmsen – Jesper de Jong/Janneke Wikkerink: 4-6 3-6

Schoonderbeek Bouw ALTA 1 – Salland/Bouwmanagement Monel 1 (8-0)

DE1: Raluca Serban – Annelou Nab: 6-2 6-0

DE2: Nina Kruijer – Marwa Hakimi: 6-4 6-2

HE1: Alban Meuffels – Stephan Gerritsen: 6-4 6-4

HE2: Nick van der Meer – Maikel Borg: 6-2 6-2

DD: Renata Zarazua/Raluca Serban – Nicola Geurer/Annelou Nab: 6-4 6-0

HD: Alban Meuffels/Antal van der Duim – Stephan Gerritsen/Maikel Borg: 6-1 5-7 10-6

GD1: Antal van der Duim/Raluca Serban – Quinten Kleiboer/Nicola Geuer: 7-6 (5) 6-0

GD2: Nick van der Meer/Nicole Thyssen – Julian Lardinois/Marwa Hakimi: 6-0 6-1

eindstand

1. Naaldwijk – 38 punten (play-offs)
2. Lexence Zandvoort – 37 punten (play-offs)
3. Leimonias – 35 punten (play-offs)
4. Leeuwenbergh – 31 punten (play-offs)

5. Schoonderbeek Bouw ALTA – 31 punten
6. De Metselaars – 22 punten
7. Rapiditas – 16 punten
8. Salland/Bouwmanagement Monel – 13 punten

Wij gebruiken cookies om het gebruik van onze website te vergemakkelijken / uw instellingen en voorkeuren te onthouden. Klik hier voor meer informatie over het gebruik van cookies.z