Eredivisie Gemengd

29-05: Uitslagen speeldag 3

Bekijk hier alle uitslagen van de derde speeldag van de Eredivisie Gemengd.

De Metselaars 1 – Rapiditas 1 (6-2)

DE1: Eva Vedder – Chayenne Ewijk: 6-3 3-6 10-7

DE2: Janneke Wikkerink – Jutte van Hansewyck: 6-1 6-0

HE1: Roy de Valk – Miliaan Niesten: 6-4 3-6 10-6

HE2: Thimo van der Lecq – Mick Veldheer: 4-6 1-6

DD: Eva Vedder/Janneke Wikkerink – Chayenne Ewijk/Eva Wacano: 6-1 6-3

HD: Roy de Valk /Thimo van der Lecq – Miliaan Niesten/Sidney de Boer: 2-6 6-7 (2)

GD1: Erika Vogelsang /Thimo van der Lecq – Eva Wacano /Miliaan Niesten: 2-6 6-4 11-9

GD2: Eva Vedder /Roy de Valk – Chayenne Ewijk/Sidney de Boer: 7-6 (3) 2-6 10-6

Salland/Bouwmanagement Monel 1 – Naaldwijk 1 (1-7)

DE1: Annelou Nab – Sviatlana Pirazhenka: 4-6 6-7

DE2: Marwa Hakimi – Sarah Gronert: 0-6 1-6

HE1: Stephan Gerritsen – Jelle Sels: 2-6 2-6

HE2: Maikel Borg – Sebastian Fanselow: 4-6 2-6

DD: Nicola Geuer/Annelou Nab – Sviatlana Pirazhenka/Michaella Krajicek: 7-6 1-6 3-10

HD: Stephan Gerritsen/Maikel Borg – Sebastian Fanselow/Arko Zoutendijk: 6-7 (4) 7-6 (3) 14-12

GD1: Stephan Gerritsen/Nicola Geuer – Jelle Sels/Michaella Krajicek: 3-6 4-6

GD2: Maikel Borg/Marwa Hakimi – Arko Zoutendijk/Sarah Gronert: 4-6 7-6 (3) 8-10

29-05: Uitslagen speeldag 3

Richel Hogenkamp – Naaldwijk

Lexence Zandvoort 1 – Leeuwenbergh 1 (5-3)

DE: Lesley Kerkhove – Marina Melnikova: 7-5 2-6 11-9

DE2: Arriane Hartono – Sem Wensveen: 6-2 6-3

HE1: Tallon Griekspoor – Niels Lootsma: 6-2 6-4

HE2: Scott Griekspoor – Jeroen Vanneste: 3-6 4-6

DD: Quirine Lemoine/Daniëlle Harmsen – Dominique Karregat/Sem Wensveen: 6-1 6-3

HD: Tallon Griekspoor/Botic van de Zandschulp – Sander Arends/David Pel: 3-6 5-7

GD1: Lesley Kerkhove/Scott Griekspoor – Sander Arends/Marina Melnikova: 5-7 5-7

GD2: Daniëlle Harmsen/Botic van de Zandschulp – David Pel/Dominique Karregat: 5-7 6-4 10-5

Leimonias 1 – Schoonderbeek Bouw ALTA 1 (5-3)

DE1: Valentina Ivakhnenko – Bibiane Schoofs: 5-7 7-5 10-6

DE2: Katarzyna Piter – Nina Kruijer: 4-6 6-4 10-6

HE1: Tim van Rijthoven – Antal van der Duim: 6-3 6-2

HE2: Ryan Nijboer – Nick van der Meer: 4-6 6-3 6-10

DD: Valentina Ivakhnenko/Katarzyna Piter – Bibiane Schoofs/Nicole Thijssen: 6-4 6-1

HD: Tim van Rijthoven/Bart Stevens – Antal van der Duim/Nick van der Meer: 6-3 6-3

GD1: Katarzyna Piter/Tim van Rijthoven – Bibiane Schoofs/Antal van der Duim: 4-6 2-6

GD2: Stephanie Visscher/Ryan Nijboer – Nina Kruijer/Ruben Konings: 0-6 4-6

Wij gebruiken cookies om het gebruik van onze website te vergemakkelijken / uw instellingen en voorkeuren te onthouden. Klik hier voor meer informatie over het gebruik van cookies.z