Eredivisie Gemengd

26-05: Uitslagen speeldag 2

Bekijk hier alle uitslagen van de tweede speeldag van de Eredivisie Gemengd.

Leeuwenbergh – Schoonderbeek Bouw ALTA (4-4)

DE1: Dominique Karregat – Bibiane Schoofs: 3-6 4-6

DE2: Annick Melgers – Renata Zarazua: 3-6 3-6

HE1: Jeroen Vanneste – Antal van der Duim: 6-3 6-1

HE2: Niels Desein – Nick van der Meer: 6-2 6-3

DD: Dominique Karregat/ Sem Wensveen – Bibiane Schoofs/ Nina Kruijer: 7-6 6-3

HD: Sander Arends/ David Pel – Antal van der Duim/ Nick van der Meer: 6-4 6-3

GD1: Annick Melgers/ Sander Arends – Bibiane Schoofs/ Antal van der Duim: 6-7 3-6

GD2: Dominique Karregat/ David Pel – Renata Zarazua/ Nick van der Meer: 0-6 7-5 8-10

 

De Metselaars – Salland/Bouwmanagement Monel (2-6)

DE1: Eva Vedder – Annelou Nab: 6-3 6-4

DE2: Liv Geurts – Marwa Hakimi: 6-7 4-6

HE1: Jesper de Jong – Stephan Gerritsen: 4-6 4-6

HE2: Lodewijk Weststrate – Maikel Borg: 5-7 2-6

DD: Eva Vedder/ Erika Vogelsang – Annelou Nab/ Nicola Greuer: 6-7 3-6

HD: Jesper de Jong/ Roy de Valk – Stephan Gerritsen/ Maikel Borg: 6-7 4-6

GD1: Erika Vogelsang/ Roy de Valk – Nicola Greuer/ Stephan Gerritsen: 1-6 3-6

GD2: Eva Vedder/ Jesper de Jong – Marwa Hakimi/ Quinten Kleiboer: 7-5 6-1

26-06: Uitslagen speeldag 2

Isolde de Jong – De Metselaars

Lexence Zandvoort – Leimonias (4-4)

DE1: Lesley Kerhove – Irina Bara: 7-6 6-3

DE2: Quirine Lemoine – Katarzyna Piter: 6-1 6-1

HE1: Tallon Griekspoor – Tim van Rijthoven: 2-6 3-6

HE2: Botic van de Zandschulp – Ryan Nijboer: 2-6 7-5 10-7

DD: Arianne Hartono/ Quirine Lemoine – Irina Bara/ Katarzyna Piter: 3-6 6-7

HD: Scott Griekspoor/ Botic van de Zandschulp – Ryan Nijboer/ Tim van Rijthoven: 7-5 6-1

GD1: Lesley Kerkhove/ Tallon Griekspoor – Katarzyna Piter/ Tim van Rijthoven: 4-6 6-7

GD2: Arianne Hartono/ Scott Griekspoor – Rosalie van der Hoek/ Bart Stevens: 6-7 3-6

 

Rapiditas – Naaldwijk (1-7)

DE1: Sherazad Reix – Richel Hogenkamp: 3-6 2-6

DE2: Laura Pous-Tio – Sarah Gronert: 2-6 3-6

HE1: Miliaan Niesten – Jelle Sels: 1-6 3-6

HE2: Igor Sijsling – Sebastian Fanselow: 4-6 2-6

DD: Laura Pous-Tio/ Jutte van Hansewyck – Richel Hogenkamp/ Michaëlla Krajicek: 2-6 1-6

HD: Miliaan Niesten/ Igor Sijsling – Arko Zoutendijk/ Sebastian Fanselow: 7-5 6-4

GD1: Igor Sijsling/ Laura Pous-Tio – Jelle Sels/ Michaëlla Krajicek: 3-6 4-6

GD2: Miliaan Niesten/ Jutte van Hansewyck – Arko Zoutendijk/ Sviatlana Pirazhenka: 2-6 3-6

Kijk hier voor meer informatie over het programma en de uitslagen.

Wij gebruiken cookies om het gebruik van onze website te vergemakkelijken / uw instellingen en voorkeuren te onthouden. Klik hier voor meer informatie over het gebruik van cookies.z